
MOOSE UTILITY Rubber Snubbers Gun Rack RBA2-M
Rubber Snubbers Gun Rack
Replacement snubbers for use with Moose gun racks
Specs
| Product Name | Rubber Snubber |
| Type | Gun Rack |
| Color/Finish | Black |
| Material | Rubber |
| Length | 95 mm (3-3/4") / 95 mm / 3-3/4" |
| Width | 1-3/8" |
| Height | - |
| Depth | - |
| Features | 2" Outer Diameter |
| Units | Pair |
| Riding Style | ATV |
| Base Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Rubber Snubbers Gun Rack
Replacement snubbers for use with Moose gun racks
Specs
| Product Name | Rubber Snubber |
| Type | Gun Rack |
| Color/Finish | Black |
| Material | Rubber |
| Length | 95 mm (3-3/4") / 95 mm / 3-3/4" |
| Width | 1-3/8" |
| Height | - |
| Depth | - |
| Features | 2" Outer Diameter |
| Units | Pair |
| Riding Style | ATV |
| Base Color | Black |













