Hogtunes - Rev 225 Series 2-Channel Amplifier Kit FL '14+ REV225-RM
Rev 225 Series 2-Channel Amplifier Kit FL '14+
225 W, 2-channel fairing mounted amp (112.5W x 2 @ 2 Ohms), Features R.E.M.I.T. circuitry for excellent FM reception from a Class D amp, Includes mounting plates for FLH and FLTR fairings, No radio flash is required
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description